e-maile-mail
Zobacz jak do nas trafić
 
sprzedaż
wynajem
w Rzeszowie
poza Rzeszowem
wynajem
w Rzeszowie
poza Rzeszowem
sprzedaż
wynajem
Komercyjne sprzedaż
ilość ofert: 5
posortuj oferty wg: Data dodania Metraż Cena


OFERTY
Komercyjne sprzedażLokalizacja Metraż Opis Cena Zdjęcia
Niebylec 31 440 m2
Oferta specjalna ! Bez prowizji od kupującego ! Do sprzedaży nieruchomość położona częściowo na terenie pozostałości Zespołu dworsko-parkowego gdzie znajduje się zabytkowy drewniano- Murowany budynek dworu oraz spichlerz. Na terenie o powierzchni 3,1440 ha znajdują się zabudowania: -dwór, -czworak-wybudowany w 1 poł. Xx w., -spichlerz- wybudowany w 1 poł. X1xw., -stolarnia o powierzchni użytkowej 456m2, murowanej z pustaków Gazobetonowych, dach pokryty balchą, -stodoła o powierzchni użytkowej 380m2, murowanej z pustaków Gazobetonowych. -budynek gospodarczy o powierzchni użytkowej165,70m2, murowany z cegły Ceramicznej, -budynek garażowy powierzchni użytkowej 171,30m2, murowany z pustaków Betonowych i gazobetonowych oraz cegły ceramicznej. Na działce media: sieć wodociągowa, sieć elektroenergetyczna oraz Kanalizacja sanitarna lokalna. Nieruchomość ustytuowana na stoku wzgórza opadającego w kierunku Południowo-zachodnim. Okolica urozmaicona pod względem widokowym. Zapraszamy !

nr101
950 000
Rzeszów, rej. Krakowskiej 105 m2
0 procent od kupującego ! Do sprzedaży lokal o powierzchni 105m usytuowany na parterze. Nieruchomość Składa się z: - recepcji, - sali konferencyjej, - gabinetu, - pomieszczenia socjalnego, - WC. Istnieje możliwość podziały nieruchomości na dwa mniejsze lokale z Osobnymi wejściami. Miejsca parkingowe przy budynku. Doskonała inwestycja pod wszelkiego rodzaju działalność. Atrakcyjna lokalizacja ! Zapraszam do kontaktu po więcej informacji.

Do negocjacji.

nr100
565 000
RZESZÓW OK. PODKARPACKIEJ 48 m2
0 procent prowizji od kupującego ! Do sprzedaży działka komercyjna pod budownictwo wielorodzinne oraz Parkingi, Na lekkim wzniesieniu o powierzchni 48,19 ara media dostępne W bliskim sąsiedztwie. Prąd na działce. Działka w doskonałej lokalizacji pomiędzy ul. Podkarpacką a kielanówką, Wymiary ok. 35m x 140m. Działka znajduje się ok 100m od drogi szybkiego ruchu. Zachęcamy do obejrzenia !

Licencja pośrednika nr7917 nr96
985 000
Rzeszów, ul. Reymonta 289 m2
Do sprzedania budynek o powierzchni 288,5m2 położony na działce 8,38ara W rzeszowie na zbiegu ulic reymonta i króla augusta. Budynek składa się z trzech odrębnych lokali mieszkalnych oraz lokalu Usługowego z odrębnym wejściem, nadającego się do prowadzenia różnego Rodzaju działalności gospodarczej. Opis budynku: Parter: -ekspozycja, -sala sprzedaży, -biuro, -magazyn, -schowek, - WC, -kotłownia, -2 pomieszczenia gospodarcze, -korytarz, -klatka schodowa. I piętro: - dwa niezależne lokale mieszkalne: 1. Składający się z trzech pokoi, aneksu kuchennego, łazienki, Przedpokoju, łazienki z WC. 2. Składający się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, Garderoby, pralni. Poddasze: - lokal mieszkalny: 3 pokoje, kuchnia z wyjściem na balkon, garderoby, Łazienki z WC oraz przedpokoju, - 2 pomieszczenia strychowe. Działka zagospodarowana wraz z garażem dwu-stanowiskowym wolnostojącym Murowanym. Nieruchomość ze względu na lokalizację idealnie nadaje się jako Inwestycja mieszkalno-usługowa. Cena sprzedaży 1 590 000 zł.

nr95
1 590 000
Rudna Mała 496 m2
Do sprzedaży nieruchomość położona w świetnej lokalizacji, w odległości ok. 9 km od centrum rzeszowa. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 15,45 a. Powierzchnia zabudowy budynku wynosi 496 m2. Obiekt składa się z części restauracyjnej, oraz biurowo-gospodarczej. Przed budynkiem znajduje się parking na ok. 30 samochodów. Część gastronomiczna zlokalizowana jest na parterze budynku, na jej powierzchnię 173 m2 składa się restauracja z barem, kuchnią oraz pełnym zapleczem. Ponadto do nieruchomości należy część biurowo-gospodarcza o powierzchni 325 m2, w której również prowadzona jest działalność gospodarcza - usługi. W skład tej części wchodzą pomieszczenia biurowe oraz pomieszczenia gospodarcze takiej jak: warsztaty, garaż 132m2 - dwa stanowiska z kanałem przeglądowym. Dodatkowo do przedmiotowej nieruchomości przynależą garaże wolnostojące - 104 m2. Istnieje również możliwość wynajęcia lub kupna sąsiadującego placu (16 arów) i przeznaczenia go na dodatkowy parking dla klientów. Przedmiotowa nieruchomość stanowi doskonała inwestycję, ze względu na możliwość zakupu oraz zachowania istniejących umów najmu, stanowiąc stałe źródło dochodu w wysokości ok. 12 000zł netto. Istnieje również możliwość rozbudowy obiektu. Przedmiotowa nieruchomość położona jest bezpośrednio przy drodze krajowej, z której posiada uregulowany zjazd, będący zjazdem publicznym. Ponadto zjazd ten będzie mógł być wykorzystany do obsługi projektowanego zajazdu - hotelu, nie ma również planów budowy ekranów akustycznych. Istnieje możliwość nadbudowy i rozbudowy przedmiotowej nieruchomości. W tym celu został zmieniony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, dopuszczający zabudowę 3-kondygnacyjną. Istnieje projekt hotelu gotowy do wykorzystania i realizacji. Cena sprzedaży to 1900000 netto. Cena za wynajem 5000zł (parter + piętro). Zapraszamy do obejrzenia !

Licencja pośrednika nr18450 nr84
1 300 000


1


autor strony: martini.pl@interia.pl Copyright © 2007 All Rights Reserved odwiedziło nas 507973 osób