GIERGIEL Агентство Нерухомого Майна

GIERGIEL Агентство Нерухомого Майна діє в регіоні Подкарпатя починаючи з 1993. Ми маємо встановлену позицію на ринку нерухомого майна Rzeszow.

Наша мета - забезпечити найвищу якість і найповніші послуги для наших клієнтів. Аби досягти нашy ціль GIERGIEL використовує дослідних експертів в нерухомому майні. Як професійна компанія, ми вважаємо, що довіру Клієнта може лише придбати пропозиція найвищих якісних послуг.

Ми забезпечуємо all-inclusive сповна законне і організаційне обслуговування операцій, також як і консультаційних послуг протягом переговорів між партіями. Спасибі до близької співпраці з суспільними нотаріусами, законними офісами, землемірами і банками, які забезпечують фінансову підтримку, ми наводимо Клієнта безпечно через лабіринт законного, адміністративного і інші плутанини, з якими може часто стикатися в ході здійснення властивість операцій.

Наш основний бізнес - постачання брокерських послуг з операцій закупівлі & продаж, дозволяючи, орендують також як і обмін всіх видів властивостей (площини, розкішні квартири, будинки, долі, комерційні передумови і засоби) на вторинному і первинному ринку, в Rzeszow і в його області.

Будучи обізнаним, що ми повинні відповідати всім вашим чеканням, ми доброзичливо запрошуємо вас вступити в плідну співпрацю з нами.

Ми тепло запрошуємо Вас відвідати нашу Компанію.

Якщо ви маєте будь-які питання будь ласка контактний:

Mob. 664 730 250
Mob. 660 676 669
Mob. 604 272 223
e-mail: giergiel2@wp.pl